Orosz vakcinával oltanak Nyíregyházán is – 210 ampulla oltóanyag érkezett a héten
Orosz vakcinával oltanak Nyíregyházán is – 210 ampulla oltóanyag érkezett a héten
Tovább olvasomBöngésszen a(z) Hírek bejegyzései között !
Orosz vakcinával oltanak Nyíregyházán is – 210 ampulla oltóanyag érkezett a héten
Tovább olvasom
2912 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 47 beteg
Tovább olvasom
Három gólt lőtt a Nyíregyháza.
Tovább olvasom
A felújításokkal teli programban a célterületek környezete is szépül, elérhetőbbé válik
Tovább olvasom
Szakrendelések továbbra is csak sürgősségi beutalóval
Tovább olvasom
Tengerparton is szülhetnek a kismamák - Tovább korszerűsödött a Nyíregyházi szülészet
Tovább olvasom
Költségvetés 2021 a városi frakciók szemével
Tovább olvasom
Jósaváros szociális védőhálójáról tanácskoztak a segítő intézmények és civil szervezetek
Tovább olvasom
Anyagilag nehéz helyzetbe került egy nyíregyházi család
Tovább olvasom
A szünetben még nyolc góllal vezettek a kézilabdások.
Tovább olvasom
Jól szerepeltek a fiatal jégkorongozók.
Tovább olvasom
A leány U16-os csapat Debrecenben kezdte az idényt.
Tovább olvasom
A járvány sem tudta lerombolni a magyar eredményeket
Tovább olvasom
Már Oroszország harmadik saját fejlesztésű vakcinája is készen áll
Tovább olvasom
Szlávik: az oltásokkal csökkenthető a harmadik hullám nagysága
Tovább olvasom
Kedvező az orosz vakcina fogadtatása a vidéki oltópontokon
Tovább olvasom
Egyetlen európai országban sincs hosszabb hiteltörlesztési moratórium, mint Magyarországon
Tovább olvasom
2995 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 107 beteg
Tovább olvasom
Amiről az utcák mesélnek... - Aréna a Hárs vendéglő udvarán
Tovább olvasom
Épül a borbányai görögkatolikus templom - Helyére illesztették a kupolákat
Tovább olvasom
Már a felnőtt SMA-betegek is megkaphatják a gyógykezelést
Tovább olvasom
Egy lépéssel közelebb került az engedélyezéshez a Sinopharm
Tovább olvasom
Folytatta jó sorozatát a kosárlabda együttes.
Tovább olvasom
Húsvétig mindenki megkapja az oltást, aki eddig regisztrált – ezt mondta Orbán Viktor péntek reggel a Kossuth Rádióban. A járványügyi adatok szerint egyértelműen emelkedő szakaszba lépett a fertőzöttek száma, így Magyarországon is már a koronavírus-járvány harmadik hullámában vagyunk.
Tovább olvasom