Itt a tavasz újabb hulláma - Sok lesz a napsütés, csapadék nem várható
Itt a tavasz újabb hulláma - Sok lesz a napsütés, csapadék nem várható

Sok lesz a napsütés, csapadék nem várható, többnyire gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 13 és 18 fok között valószínű.

Sok lesz a napsütés, emellett gomolyfelhők is képződnek, csapadék azonban nem várható. Többnyire gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 13 és 18 fok között valószínű. Késő estére 5, 13 fok közé hűl le a levegő – írja az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Este a gomolyfelhők nagy része feloszlik, emellett fátyolfelhőzetre is számítani kell. Az éjszaka második felétől északnyugat, észak felől szakadozott felhőzet érkezik, és a reggeli órákban az északi határvidéken kisebb eső, zápor előfordulhat. Gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -1, +5 fok között valószínű.