Egy újabb lépéssel közelebb a célhoz - Győzött a Hübner Nyíregyháza BS

A Vasast fogadta a férfi kosárlabda NB-I/B rájátszásában a Hübner Nyíregyháza BS. Az első két negyedben irányította a játékot a hazai csapat, és jelentős előnyt harcolt ki. Fordulás után is kézben tartották a meccset a Cápák, és tartották a különbséget, így megnyerték a párharc első felvonását. 

Hübner Nyíregyháza BS - Vasas 88-72 (28-19, 23-15, 19-17, 18-21)

Nyíregyháza: Bazsó 8/6, Tóth 24, Szobi 8, Ubilla 26/18, Kiss 4

Csere: Mohácsi 10/6, Vaskó 3/3, Bus 4/3, Mokánszki 1, Czinger, Demeter, Kuttor

Boris Maljkovic vezetőedző : - Kontrolláltuk az egész meccset. Volt elég időnk felkészülni az elődöntőre, ennek köszönhetjük ezt. De ez még csak 1-0. A következő mérkőzés biztosan más lesz, idegenben fogunk játszani, de mindent megteszünk azért, hogy a Vasasnál is ugyanígy játszunk mint ma, és győzelemmel térhessünk haza. Gratulálok a játékosaimnak a mai meccshez való hozzáállásukhoz, mindent úgy csináltak, ahogy megbeszéltük. De ezt a meccset magunk mögött kell hagyni, és már most koncentrálni a következő találkozóra.