Teljes biztonságban várják az alsósokat és az óvodásokat az oktatási intézmények
Hétfőn újranyitják az óvodákat és az iskolák alsótagozatos osztályait. Az intézmények már felkészültek: fertőtlenítették a helyiségeket, tantermeket. A szülők azonban ennek ellenére is dönthetnek úgy, hogy otthon tartják gyermekeiket. A távolmaradásukat az intézményvezetők engedélyezhetik – hangzott el az M1 Híradójában.
Tovább olvasom


























