Nyitnak az iskolák – 300 gyereket várnak hétfőn a Bem József Általános Iskolába
Mintegy 300 gyereket várnak a Nyíregyházi Bem József Általános Iskolába hétfő reggel, az alsó tagozatos diákoknak itt is megkezdődik a jelenléti oktatás. Az intézményben kikérték a szülők és a diákok véleményét a tavalyi online oktatásról, a hasznos tanácsokat pedig márciustól beépítették a digitális munkarendbe.
Tovább olvasom


























