V4 Juniors – Részletes térkép a szerdai lezárásokról és minden információ egy helyen!

Ahogy arra már többször is felhívtuk a figyelmet, nemzetközi mezőny, várhatóan tizennégy csapat több mint 80 kerékpárosa áll rajthoz az év egyetlen ifjúsági világkupa-versenyén, melynek mezőnye augusztus 26-án, szerdán déli 12 órakor rajtol el Vásárosnaményból, majd 95 kilométer megtétele után érkezik meg Nyíregyházára.

2020. augusztus 26-án a verseny résztvevői 12 órától rajtolnak el Vásárosnaményban, majd Ilk, Gemzse, Szabolcsbáka, Anarcs, Kisvárda, Kemecse, Nyíregyháza-Sóstóhegy érintésével érkeznek Nyíregyházára, és a kör szakasz teljesítését követően 14 óra körül érnek célba.

A verseny ideje alatt az érintett útszakaszokon időszakos forgalomkorlátozásra és forgalomelterelésre kell számítaniuk a közlekedőknek. A rendezvény zavartalan lebonyolítását a rendőrség és a polgárőrség közösen biztosítja.

Kérjük a közlekedőket, hogy a kerékpárversennyel érintett útszakaszokon fokozott figyelemmel, türelemmel és óvatossággal, a követési és az oldaltávolság betartásával közlekedjenek.

Részletes térkép a szerdai szakaszról:

 

Kapcsolódó tartalmak:

V4 Juniors Ifjúsági Világkupa Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyében – Térkép!

Visegrad 4 Juniors – Mutatjuk az első, szerdai szakasz útvonalvideóját

Nyíregyházi kerékpárosnak is szurkolhatunk - Nagy Bendegúz hazai környezetben szerepelhet

 V4 Juniors Nemzetközi kerékpárverseny nyíregyházi szakasza – Itt lesznek útlezárások!

Rajtol a Visegrad 4 Juniors kerékpárverseny

Augusztus 26-án rajtol a Visegrad 4 Juniors kerékpárverseny

A világ kerékpáros top versenye augusztusban Nyíregyházán!

Augusztusban három nagy kerékpáros rendezvénynek is otthont ad Nyíregyháza

Az aktuális junior Európa-bajnok és a korosztály legnagyobb sztárja is rajthoz áll

Egy igazi nagyágyú a V4 magyarországi kerékpárversenyein