Dupla előadással nyílt meg a Szindbád pódium színpada

Dupla előadással nyílt meg a Szindbád pódium színpada

Nagy-Kálózy Eszter és Botos Éva főszereplésével nyílt meg a pódiumszínpad a Szindbádban. A pénteki és szombati, vacsorával egybekötött dupla előadás telt ház előtt zajlott, és a nagy érdeklődésre való tekintettel augusztus 20-21-én megismétlik. Idén nyáron többek között az Orpheum Madams vacsorával egybekötött fellépése is várható még a pódiumszínpadon, a színház épületében pedig megnyitják a mozit, ahol saját gyártású filmet is vetítenek majd. Erről Kirják Róbert igazgató beszélt televíziónknak. 

A jegyiroda költöztetése, az étterem és a kávézó megnyitása után nagyon vártuk már, hogy a pódiumszínpadot is felavathassuk, így péntek-szombat estére egy olyan előadást invitáltunk Nyíregyházára, a Szindbád épületébe, illetve a kerthelyiségébe, ami úgy gondoltuk, hogy Nagy-Kálózy Eszter és Botos Éva főszereplésével egy méltó nyitása lesz a produkcióknak.

További részletek a videóban.