Több képviselőjelöltet is bemutatott Jeszenszki András – A 8-as számú választókörzetben Dr. Újhelyi Jánost indítják

Több képviselőjelöltet is bemutatott Jeszenszki András – A 8-as számú választókörzetben Dr. Újhelyi Jánost indítják

6 ellenzéki párt és 2 civil mozgalom Szövetségben Nyíregyházáért néven egy polgármesterjelöltet és konszenzusos alapon, minden városkörzetben egy önkormányzati képviselőjelöltet állít.

A csoportosulás polgármester-jelöltje, az MSZP-s Jeszenszki András ezen a héten több képviselőjelöltet is bemutatott. A nyolcas számú egyéni választókörzetben Dr. Újhelyi Jánost indítják az őszi választáson. A jelölt törzsgyökeres nyíregyházi, házi gyermekorvos, főorvos. Többek között az önkormányzat Szociális, Egészségügyi és Ifjúsági Bizottságában is aktív. Dr. Újhelyi János kiemelten fontosnak tartja az elesettek, a hajléktalanok és a szociális hátránnyal küzdők segítését.