Szentivánéji hangulatban – Zenés versest az AdHoc Team előadásában

A szerelmet nem lehet megunni. Ha fáj és meggyötör, attól felejthetetlen, ha gyönyörteli, akkor meg szárnyakat ad. 

Teljes valójában kiismerhetetlen az érzés, ám a költőknek sikerül olykor elcsípniük a lényegét. Szebbnél szebb szerelmes versek boncolgatják e témát Szent Iván napja környékén abban a műsorban, melyet a méltán népszerű nyíregyházi AdHoc Team nevű zenekar állított össze június 22-re. A kortárs helyi szerzőket éppúgy megidézi e szerelmetes kavalkád, mint a klasszikus lírikusainkat.

Orémusz Maja műsorvezetése anekdotákkal, szállóigékkel, prózai kiegészítésekkel teszi majd színesebbé az amúgy sem unalmas előadást, melyre a Vasutas Művelődési Házban várják az érdeklődőket 18 órára.

Zenés versest az AdHoc Team előadásában
Műsorvezető: Orémusz Maja
Időpont: június 22. 18.00
Helyszín: VOKE (Vasutas Művelődési Ház, Toldi u. 23.)

 

Szerző: Orémusz Maja