Részletek a Total Music Party-ról és Miss Summer Sunshine szépségversenyről a Sziesztában

Részletek a Total Music Party-ról és Miss Summer Sunshine szépségversenyről a Sziesztában
Részletek a Total Music Party-ról és Miss Summer Sunshine szépségversenyről a Sziesztában

Idén is lesz Sunshine szülinap, és természetesen a Miss Summer Sunshine szépségverseny  sem marad el! A 18. születésnapját ünneplő Sunshine FM a VIDOR Fesztiválon tartja az ünnepi Total Music Party-t, sztárfellépőkkel és fantasztikus programokkal. S ahogy azt már megszokhattuk a rendezvény kiegészítőjeként megrendezésre kerül a Miss Summer Sunshine szépségverseny is, melynek előkészületei már javában zajlanak. Balogh Béla és a 2015-ös Miss Summer Sunshine verseny győztese, Bódi Adrienn voltak a Szieszta vendégei, akik a fellépők nevei mellett azt is elárulták, mi kell ahhoz, hogy valaki biztos befutó legyen a szépségversenyen. 

Ha kíváncsi a részletekre, nézze vissza beszélgetésünket!