Óriási bravúr! A magyar válogatott legyőzte Németországot és továbbra is csoportelső
Óriási bravúr! A magyar válogatott legyőzte Németországot és továbbra is csoportelső

54. alkalommal találkozott egymással a magyar és a német labdarúgó-válogatott a Nemzetek Ligája A divíziójának ötödik fordulójában. Fiaink történelmi győzelmet arattak, a magyar válogatott ugyanis 1954 óta nem tudta legyőzni Németországot tétmérkőzésen. Hansi Flicknek, a németek szövetségi kapitányának tizennégy meccs alatt ez volt az első veresége a Nationalelf élén.

Újabb bravúrgyőzelem a magyar válogatottól, nemzeti csapatunk idegenben aratott sikerével egészen biztosan bent marad a Nemzetek Ligája A csoportjában, és a kvartett éléről várhatja az olaszok elleni hétfői mérkőzést. Fiaink történelmi győzelmet arattak, a magyar válogatott ugyanis 1954 óta nem tudta legyőzni Németországot tétmérkőzésen. Hansi Flicknek, a németek szövetségi kapitányának tizennégy meccs alatt ez volt az első veresége a Nationalelf élén.

hirado.hu