Német,szerb, román és orosz csapat ellen is játszik a Nyíregyháza Spartacus

Német,szerb, román és orosz csapat ellen is játszik a Nyíregyháza Spartacus

Január 3-án kezdi a felkészülést a tavaszi idényre a Nyíregyháza Spartacus kerete. A tervek szerint a Városi Stadion műfüves pályáján trénigeznek majd a játékosok, és napi két edzés szerepel a programban az első napokban. Január 7-től 12-ig marad hazai környezetben a csapat, és 12-én már felkészülési mérkőzést is játszik az együttes, itt szervezés alatt van, hogy ki lesz az ellenfél. Másnap, azaz január 13-án busszal Bécsbe, onnan repülővel a törökországi Larába utazik a gárda, ahol január 27-ig edzőtáborozik.

 Itt több felkészülési mérkőzést is játszik az együttes külföldi csapatok ellen, a román I. ligában 7. helyen álló Nagyszeben, a tavalyi szerb 4. helyezett Szabadka, és a kazah élvonalbeli Karagandy ellen is.

2019.01.16. Nyíregyháza Spartacus FC - Hermannstadt 2x60 perc (román I. osztály)
2019.01.19. Nyíregyháza Spartacus FC - FK Shakter Karagandy (kazah I. osztály)
2019.01.23. Nyíregyháza Spartacus FC - Wacker Nordhausen (német 4. osztály)
2019.01.26. Nyíregyháza Spartacus FC - Spartak Subotica (szerb I.osztály)
2019.01.26. Nyíregyháza Spartacus FC - Krasnodar 3 (több orosz up válogatott játekos)(orosz III. osztály)

Dankó László