Készül a bajnoki rajtra a Sunshine NYÍKSE NB-II-es kosárcsapata is

Készül a bajnoki rajtra a Sunshine NYÍKSE NB-II-es kosárcsapata is

Készül a bajnoki rajtra a Sunshine NYÍKSE NB-II-es kosárlabda együttese. A mieink az elmúlt hetekben főként erősítő tréningeket végeztek, de egyre nagyobb hangsúlyt kap a taktika is. Mindezt élesben is gyakorolhatják a játékosok, szerdán ugyanis felkészülési mérkőzést játszik a csapat Debrecenben, a DEAC U23-as gárdája ellen. A hajdúságiak az NB-I/B Zöld csoportjában szerepelnek. A mérkőzés 20 órakor kezdődik. 

- Júliusban is igyekeztünk hetente két alkalommal edzéslehetőséget biztosítani a játékosoknak, így nem maradtak teljesen mozgás és kosárlabda nélkül. Augusztus 9-től kezdtük hivatalosan a felkészülést. Az edzéseket Brane Savic is segíti csapatkapitányként, a rutinos irányító szerepet kaphat a következő idényben is – mondta Kovács Tibor vezetőedző.

A bajnokság október első hetében indul, előtte viszont szeptemberben már Hepp-kupa meccset játszik a Sunshine NYÍKSE.