Június 10-én ismét nyit a Sóstói Piac

2022. június 10. napjától ismét nyit a Sóstói Piac a Blaha Lujza sétány melletti szökőkút megújult környezetében.

Az immár hetedik éve megrendezésre kerülő Sóstói Piac hetente öt napon át, szerdától vasárnapig, délután 16 órától napnyugtáig várja az érdeklődőket, a helyi termelők, ipar- és népművészek által kínált portékák széles kínálatával.

Az idei évtől a piac árusai vadonatúj kétfunkciós térbútorokon kínálják termékeiket, melyek piac időben asztalként, egyébként pedig napvitorlával védett pihenőpadként funkcionálnak.

A vásársorozaton 3 tematikus értékesítési kör váltja egymást alkalomról alkalomra. A Búza téri piac árusai, az „Aranykapu" Népművészeti Egyesület iparművész- és népművész tagjai, valamint a Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum kataszterének tagjai színesítik a sóstói délutánok hangulatát.

A Sóstói Piac kísérőrendezvényeként a nyíregyháziak, valamint a városunkba érkező turisták egyik kedvenc programsorozatán pedig újra élvezhetjük a „Zene Sóstón" fellépőinek előadásait.

Vásárnaptárak:

Június

Július

Augusztus