Idén is lesz ZooSuli a Nyíregyházi Állatparkban!
Fotó: Nyíregyházi Állatpark/Facebook

Ha nyár, akkor ZooSuli. Idén négy turnusba várják az általános iskolás jelentkezőket. Az első június 20-án indul, az utolsó pedig július 11-én. Jelentkezni május másodikától lehet az online regisztrációs felületen.

 

A diákok szakképzett pedagógusok és főiskolai hallgatók vezetésével ismerhetik meg testközelből az élővilágot. Bepillantást engednek számukra a kulisszák mögé, s az 5 nap alatt a szervezett programok keretében megismerkednek Földünk állatvilágával - olvasható az Állatpark felhívásában.

 

10 PROGRAM

 

Az egy hetes turnusok – hetente 100 gyermek táborozhat - hétfőtől péntekig tartanak, minden nap 8 órakor kezdődnek és 4 órakor érnek véget. A programokon a gyerekek 10 fős kis csoportokban vesznek részt.

 

Időpontok:

I. június 20-24.

II. június 27-július 1.

III. július 4-8 .

IV. július -11-15.

 

Jelentkezés: 2022. május 2-án a kora délutáni órákban nyílik meg az online regisztráció a következő felületen: https://www.facebook.com/zoosuli

Bővebb információ a táborról: http://sostozoo.hu/programok/zoo-suli