Fotókat keresnek a színház régmúltjából
A Móricz Zsigmond Színház napjainkban (Fotó: Móricz Zsigmond Színház)

Különleges projektre készül a Móricz Zsigmond Színház!

– Kedves Színházszerető Nyíregyháziak! Egy különleges projektre készülve dokumentumokat keresünk, amelyek a Móricz Zsigmond Színház 1960-as felújítása előtt készülhettek. Szívesen fogadunk még az 1981-es színháznyitásig terjedő időkből való fényképeket, tárgyi dokumentumokat is! Kérjük, jelentkezzenek a szindbad.kiallitas@gmail.com e-mail-címen, vagy ha tehetik, vigyék be személyesen a Móricz Zsigmond Színház portájára (Nyíregyháza, Bessenyei tér 13., a művészbejárót keressék.) Ezzel a segítségükkel nagyban hozzá fognak járulni, hogy a tervezett eseményünk még gazdagabb, teljesebb legyen! Előre is köszönjük szíves fáradozásukat! – olvasható a szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményben.