Elismerés – A Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetését kapta dr. Hudák Zsolt rendőr ezredes

A Magyar Arany Érdemkereszt katonai tagozata kitüntetését kapta dr. Hudák Zsolt rendőr ezredes, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság rendészeti rendőrfőkapitány-helyettese.

Az elismerést a rendőrség állományában végzett közel harmincéves, kiemelkedő szolgálati tevékenysége elismeréseként kapta. A kitüntetést személyesen a koronavírus-járvány miatti korlátozások feloldását követően veheti majd át Áder János köztársasági elnöktől. 

„Novemberben lesz 30 éve, hogy a rendőri pályán vagyok. Ez ennek az elismerése is. Igen hosszú ideje végzem ezt, ami a mostani beosztásom, tulajdonképpen hozzám tartozik a megyében szolgálatot teljesítő teljes egyenruhás állomány, valamint az igazgatásrendészeti állomány, ez közel kétezer főt jelent” – mondta el televíziónknak dr. Hudák Zsolt rendőr ezredes, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság rendészeti rendőrfőkapitány-helyettese.