Címvédés az U19-es teremtornán - a nyíregyházi FILO SE végzett az élen

Címvédés az U19-es teremtornán - a nyíregyházi FILO SE végzett az élen

 Megvédte a címét a FILO SE csapata az U19-es megyei teremtornán. Az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság által második alkalommal megrendezett korosztályos teremtornán nyolc egyesület vett részt. A rendkívül sportszerű hangulatú egész napos rendezvényen a 3. helyet a Gyulaháza együttese szerezte meg miután 4-2-re legyőzte a helyosztón az Ibrányt, míg a fináléban a Filo SE színvonalas találkozón múlta felül 2-1-re a Sényő együttesét. A tornáról senki sem távozott üres kézzel, a helyezetteknek és a különdíjasoknak a díjakat Kvaka Árpád megyei igazgató, Borsodi László és Bardi Béla elnökségi tagok, valamint Márton Péter utánpótlás bizottsági tag adták át.

A véreredmény: 1. Filo SE, 2. Sényő-Carnifex FC, 3. Gyulaháza KSE, 4. Ibrány SE, 5. Balkány SE, 6. Újfehértó SE, 7. Nyírbéltek KSE, 8. Kálmánháza SE

Különdíjasok:
Legjobb játékos: Krajnyák Zsolt (Filo SE)
Legjobb kapus: Papp Dániel (Ibrány SE)
Gólkirály: Radvánszky Martin (Gyulaháza KSE)

fotó: Csutkai Csaba