Bemutatjuk a Lélekpark című filmet
Fotó: Illusztráció

A Móricz Zsigmond Színház művészei a szereplői, és a teátrum művészeti vezetője, Horváth Illés a társrendezője annak az izgalmas, skandináv típusú misztikus thrillernek, melyet a múlt év márciusában forgattak megyénk székhelyén. Az elkészült alkotást a nézők először a Nyíregyházi Televízióban láthatják szerdán, vagyis február 16-án este kilenc órától.

Tavaly év elején számoltunk be a hírről, miszerint filmet forgat a Móricz Zsigmond Színház, aztán néhány helyszínen a kulisszák mögötti munkákba is betekintést kaptak a Nyíregyházi Televízió nézői. A Lélekpark egy skandináv típusú, misztikus krimi, története szerint bizarr dolog történik az állatkertben, a nem mindennapi ügy pedig egy fiatal és fényes elméjű nyomozónál, Veránál landol, akit Staub Viktória alakít. A színház a Nemzeti Filmintézet támogatásával készítette el a tévéfilmet, amelyben a társulat valamennyi tagja szerepet kapott. A nézők szerda este első alkalommal a Nyíregyházi Televízióban láthatják a Lélekparkot, este 9 órától.