Az utolsó előtti előadása következik a Szépkorúak Akadémiájának!
Fotó: illusztráció

A végéhez közeledik a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának, Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatának, valamint a Váci Mihály Kulturális Központ ismeretterjesztő előadássorozata, a Kelet-Magyarországi Szépkorúak Akadémiája, melynek szerdánként a VMKK adott otthont.

 

Hét évvel ezelőtt indult útjára – vidéken először – a Kelet-Magyarországi Szépkorúak Akadémiája. Mivel az érdeklődés azóta is töretlen, idén is megszervezték. Május 4. és június 15. között hat előadás nyújt tartalmas kikapcsolódást a szépkorú városlakóknak.

 

Szerdán az utolsó előtti program következik: Pázmány Viktória elnökségi tag, a Magyar Speciális Olimpiai Szövetség tanársegéde fog előadást tartani „A Speciális Olimpiai mozgalom Magyarországon és Nyíregyházán címmel.

 

Utolsó előadás:

2022. június 15. Kihívás, depresszió, megoldások. Kőműves Zsuzsanna Judit, klinikai szakpszichológus/Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar, Debreceni Egyetem Klinikai Központ.