Az Év Médiatámogatója címet kapta a Város-Kép Nonprofit Kft. a Magyar Vöröskereszttől

A hétvégén Szajolban tartották a szervezet Vöröskereszt és Vörösfélhold Világnapi rendezvényét, valamint a X. Humanitárius Települések Országos Találkozóját is, ahol kitüntetéseket adtak át.

Összesen több mint százan vehettek át elismerést az ünnepségen, kiosztották a Magyar Vöröskereszt Csillagrendet, dicsérő és elnöki díszokleveleket adtak át, illetve a nemzetközi együttműködésekben szerepet vállalók, önkéntesek és a médiapartnerek munkáját is megköszönték.

A Város-Kép Nonprofit Kft.-hez tartozó Nyíregyházi Televízió, Nyíregyházi Napló, illetve a nyiregyhaza.hu folyamatosan beszámol a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Vöröskereszt tevékenységéről, felhívja a figyelmet a véradásokra és a szervezet önkéntes munkájáról is beszámol, illetve népszerűsíti. A Város-Kép Nonprofit Kft. nevében Miló Mihály, a Nyíregyházi Televízió gyártásvezetője vette át a díjat május 21-én Szajolban.