Alakul a Hübner Nyíregyháza BS kerete

Pethő Ákos két évvel meghosszabbította a szerződését a Hübner Nyíregyháza BS férfi kosárlabda együttesénél. 

– Nem kellett sokat gondolkodnom a szerződéshosszabbításon – árulta el Pethő Ákos. – Szerettem volna hazajönni, amire tavaly jó lehetőség nyílt, remek körülmények között dolgozhatunk, a rendelkezésre álló játékoskeret nagyrészét ismertem, tudtam, hogy rendben lesz. A légiósokat jól választottuk ki, jó társaságot alkottak a magyar maggal. Ezt szeretnénk megismételni. Nagyon örülök, hogy a játékosok között is vannak olyanok, akik maradnak, mert szerettem velük együtt dolgozni. Várom a következő szezont - nyilatkozta csapata közösségi oldalán Pethő Ákos. 

Az is eldőlt, hogy Mokánszki Máté és Bazsó Brúnó is nyíregyházi színekben kezdi a felkészülést, velük is hosszabbított a klub.