A Váci Mihály Kulturális Központban minden korosztály megtalálja a számára érdekes programot – Interjú Mészáros Szilárddal
A Váci Mihály Kulturális Központban minden korosztály megtalálja a számára érdekes programot – Interjú Mészáros Szilárddal

Zajlik az élet a Váci Mihály Kulturális Központban, most is épp egy velencei álarcokból nyílt tárlat várja a látogatókat, ez pedig csak a kezdet.

Az elmúlt években felpezsdült a központ élete, előadások, koncertek, kiállítások, gyermekprogramok és az idősebb korosztályt megszólító eseményekben bővelkednek. A Kulturális Központ igazgatójával, Mészáros Szilárddal Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában idéztük fel az elmúlt éveket, annak apropóján, hogy Nyíregyháza Közgyűlése újabb öt évre bízta meg a központ igazgatói teendőinek ellátásával.

A részletekért nézzék vissza beszélgetésünket itt: