A NYÍRVV munkatársai felkészültek a havazásra!

A NYÍRVV munkatársai felkészültek a havazásra!

Kedves nyíregyházi lakosok!

A meteorológiai előrejelzések szerint hétvégén (január 05-06.) térségünkben havazásra lehet számítani. Az előrejelzés szerint a reggeli órákban kezdődik el a havazás, amely várhatóan estére áll el. Társaságunk fő célja, hogy minél hamarabb tisztítsuk meg az utakat a hótól. Közlekedésre alkalmasak lesznek az utak, elsősorban a főutakon végzünk munkálatokat, majd a bekötő- és mellékutak következnek.

Kérjük a városlakók türelmét, valamint az utakon nagyobb figyelemmel és körültekintően vezessenek, és hosszabb menetidővel számoljanak.

Munkatársaink nevében is köszönjük türelmüket és megértésüket!

– osztották meg közösségi oldalukon.

A hó mindenesetre megérkezett, mi pedig folyamatos információkkal érkezünk majd az útviszonyokról.