A Nyíregyházi Helyi Választási Iroda Közleménye
A Nyíregyházi Helyi Választási Iroda Közleménye

Nyíregyháza 01. és 03. számú önkormányzati egyéni választókerületében időközi választás kitűzéséről

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Helyi Választási Bizottsága 1/2022. (IV. 11.) számú határozatával Nyíregyháza 01. és 03. számú önkormányzati egyéni választókerületeiben 2022. június hó 26. napjára (vasárnapra) időközi önkormányzati választást tűzött ki.

A Helyi Választási Bizottság választást kitűző határozata a http://varoshaza.nyiregyhaza.hu weboldalon „2022. június 26. IDŐKÖZI ÖNKORMÁNYZATI VÁLASZTÁS” címszó alatt megtalálható, amelyben megállapításra kerültek a választás naptár szerinti határidői és határnapjai.

A 01. és 03. számú önkormányzati egyéni választókerülethez tartozó közterületeket a mellékelt szavazóköri beosztás tartalmazza.

A szavazással kapcsolatos fontosabb információkról a későbbiekben adunk tájékoztatást.

 

Nyíregyháza, 2022. április 19.

 

 Dr. Szemán Sándor

Helyi Választási Iroda vezetője