Vasárnap Streetball - Ismét pattog majd a labda a Kossuth téren

Vasárnap Streetball - Ismét pattog majd a labda a Kossuth téren

Vasárnap Nyíregyházára érkezik a Streetball Challenge. Kőbánya után a szabolcsi megyeszékhely a második állomása a sorozatnak. Több korosztályban hirdetnek majd győztest, a találkozókat pedig ezúttal is a Kossuth téren rendezik. Az eseményt a Megyei Kosárlabda Szövetség is támogatja. 

- Ez a második alkalom, hogy segítjük a rendezést, és ez a második alkalom, hogy ekkor ünnepeljük a Megyei Kosárlabdázás Napját. A csapatoknál a nevezési díj felét mi álljuk, azaz egy együttesnek így csak 6000 Ft-ba kerül a nevezés, és ezért egy-egy pólót is adunk ajándékba a játékosoknak. Egy igazi nyárindító rendezvény lehet a mostani, igyekeztünk a kisebbeknek már több tornát is rendezni a közelmúltban, nekik nagyon hiányoznak a járvány miatt elmaradt meccsek - mondta Herczku Márton, a Megyei Kosárlabda Szövetség elnöke. 

A nap során számos kiegészítő program is várja az érdeklődőket, így lesz dobó és zsákolóverseny is. Nevezni előzetesen online, vagy a Continental Arénában lehet, helyszíni nevezés nincs.