Vikáros diák hozta el a XII. Országos Orgonaverseny harmadik helyezését – Gratulálunk!

Vikáros diák hozta el a XII. Országos Orgonaverseny harmadik helyezését – Gratulálunk!

Harmadik helyezést ért el Elek Péter, a Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola növendéke a XII. Országos Orgonaversenyen. A tanuló a második korcsoportban mutatta meg tehetségét, ahol első díjat nem adott ki a zsűri.

Győrben rendezték meg április 25-26. között a XII. Országos Orgonaversenyt Hoffmann László emlékére a Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégiumban. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által támogatott és az Oktatási Hivatal szervesében lebonyolított tanulmányi versenyen Nyíregyházát Elek Péter, a Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola növendéke képviselte. Kiss Zoltán tanítványa a második körcsoportosok versenyében harmadik lett. A versenybizottság ebben a korcsoportban első helyezést nem adott ki.