Útinfó – Aszfaltmarási és kötőréteg aszfaltozási munkálatok a Szarvas utcán

A korábbi tájékoztatásunk szerint június 23-án (csütörtökön) a délutáni órákban aszfaltmarás, június 24-én (pénteken) kötőréteg aszfaltozás lesz a Szarvas utca Kereszt utca és Arany János utca közötti szakaszán.

Ezen a két napon az Arany János utcai körforgalomnál – a menetrendszerűen közlekedő autóbuszok kivételével – nem lehet behajtania Szarvas utcára. A forgalmat jelzőőr irányítja. A marási munkák ideje alatt a Kiss Ernő utcáról és a Csipke köz felől szintén tilos lesz a behajtás a Szarvas utcára. A Szarvas utca Kereszt utca és Arany János utca közötti szakaszán ezen időszakban a páros oldalon a parkolás tilos lesz.

Kérjük a gépjárművezetők türelmét és megértését, s hogy a kihelyezett táblákat figyelembe véve, fokozott körültekintéssel közlekedjenek. Aki teheti, kerülje el az érintett útszakaszokat elősegítve a gyors és hatékony munkavégzést.