Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől

Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől
Vasvári Pál utca Nyíregyháza
Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől
Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől
Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől
Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől
Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől
Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől
Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől

Újabb útfelújítások kezdődnek meg Nyíregyházán péntektől (június 21.). Elkezdődik a Rákóczi utca felújítása a Víz utcától az Északi körútig, valamint a Vasvári Pál utca első szakaszának felújítása a Rákóczi utcától az Északi körútig.

Rákóczi utca

A Vasvári Pál utcai kereszteződéstől a Mező utcáig terjedő szakaszon megújul az útburkolat, járdafelújításra, 60 méteren új járda építésére, valamint gyalog és kerékpárút felújításra is sor kerül, emellett 3 buszöböl szabványosítása valósul meg.

Vasvári Pál utca

A Rákóczi utcai kereszteződéstől az Északi körútig terjedő szakaszon megújul az útburkolat, mintegy 150 méteren járdafelújítás, valamint 160 méteren gyalog és kerékpárút felújítás valósul meg. 1 buszöböl szabványosítására és 2 buszmegálló felújítására is sor kerül. Az Őz köznél gyalogos-kerékpáros átvezetés létesül.

Csütörtökön mindkét utcában ideiglenes forgalomtechnikai táblákat helyeznek ki, a várhatóan pénteken kezdődő szegélybontási munkálatok mindkét útszakasz esetében a körút felől kezdődnek.

A munkálatok idején 30 km/h sebességkorlátozásra kell számítani az arra közlekedőknek. Az úton folyó munka útszűkülettel járhat, a munkavégzés kapcsán az utak szélén álló munkagépre és tehergépkocsira is lehet számítani.

Kérjük a gyalogosok és a gépjárművezetők türelmét é s megértését, s hogy az érintett szakaszokon fokozott figyelemmel közlekedjenek.