Újabb lépés az iskolák fejlesztése terén - Ezúttal az Arany János Gimnáziumban
Újabb lépés az iskolák fejlesztése terén - Ezúttal az Arany János Gimnáziumban

Az Arany János Gimnáziumban modern, műanyag borítású szabadtéri kézilabdapálya épül.

Évek óta tartó felújítási, építési stratégiánkat folytatva már javában készül a modern, műanyag borítású szabadtéri kézilabdapálya az intézmény udvarán - közölte közösségi média oldalán dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere.

A mostani egy olyan sikeres pályázat keretében valósul meg, aminek a része a Vasvári gimnázium udvarán elkészült hasonló pálya, amiről már beszámoltam. Mindkettőt a Magyar Kézilabda Szövetség Országos Tornaterem Felújítási Programjában valósítja meg önkormányzatunk, tovább bővítve a diákok biztonságos sportolásának feltételeit. Az összesen 94,3 millió forintból megvalósuló beruházások előnyeit nemsokára mindkét helyen élvezhetik az iskolák tanulói - tette hozzá a polgármester.