Új, modern kézipályák az Arany és a Vasvári gimnáziumban
Új, modern kézipályák az Arany és a Vasvári gimnáziumban

A Magyar Kézilabda Szövetség Országos Tornaterem Felújítási Programja keretében sikeresen pályázott Önkormányzatunk, így újabb iskolai tornatermek és sportpályák újulhatnak meg - jelentette be Facebook oldalán dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere.

Az Arany János Gimnázium és a Vasvári Pál Gimnázium udvarán 20x40 méteres, műanyag borítású szabadtéri kézilabda pályák születnek, a fotók utóbbi helyen készültek. A munkálatok már meg is kezdődtek és kedvező időjárás esetén kora tavasszal be is fejeződhetnek. A két beruházás 94,3 millió forintba kerül. Ezzel újabb, fontos lépéseket teszünk abban az évekkel ezelőtt elkezdett programunkban, melynek részeként a biztonságos sportolás feltételeit teremtjük meg gyermekeinknek, az egészségmegőrzés jegyében - közölte posztjában a polgármester.

 

-