Új játékos a Szparinál - Rokszin Ádám Nyíregyházán folytatja

Új játékos a Szparinál - Rokszin Ádám Nyíregyházán folytatja

Nyíregyházán folytatja pályafutását Rokszin Ádám. A 27 éves, bal oldalon középpályásként és védőként is bevethető labdarúgó legutóbb a Vasas játékosa volt, előtte a Győri ETO-ban, hat évig pedig a Szolnokban futballozott, utóbbiban 125 mérkőzésen szerepelt. Rokszin Ádámmal ma mindenben megegyezett a Nyíregyháza Spartacus, így a hétvégén már akár pályára is léphet a Szpariban.

 

- Nagyon jó érzések vannak bennem, a tárgyalások során szimpatikus volt mind a klub elnökének, mind a szakmai stábnak a hozzáállása, végig éreztették velem, hogy számítanak rám. Egy nagyon komoly orvosi vizsgálat előzte meg a szerződéskötést, ma pedig aláírtuk a 2,5 éves kontraktust. Bízom abban, hogy sok szép sikert érünk el a Szparival közösen - mondta Rokszin Ádám.

Dankó L