Társasjátékok éjszakája Nyíregyházán!
Fotó: illusztráció

A társasjátékozásnak 2013 óta van nemzetközi ünnepnapja International Tabletop Day néven. Kezdetben, 2018-ig április végi napokon tartották meg, de 2019 óta június elején, pontosabban június első szombatján ünnepli a világ. Nyíregyházán június 4-én 15 órára várják az érdeklődőket a Labor Caféba.

 

-A Társasjátékok éjszakáján mi is összeülünk játszani Nyíregyházán a Labor kávézóban, ezúttal biztosítva a hajnali órákig tartó maradást is! Szeretettel várunk minden új érdeklődőt és persze a törzstagokat is! A kávézóban bár vannak társasjátékok, de ha van az otthonodban olyan gyöngyszem, amivel szeretnél játszani és akár tanítod is, hozd el nyugodtan, és írd is meg, mivel készülsz!- olvasható a felhívásukban. 

 

Helyszín, időpont:

Labor Café, Nyíregyháza, Benczúr tér 19.

2022.06.04. 15:00-tól (előreláthatólag hajnali 3-ig)