Szombaton 14 órakor sorsolják ki az ajándékokat – Zárul a karácsonyfáért ajándék akció

Szombaton 14 órakor sorsolják ki az ajándékokat – Zárul a karácsonyfáért ajándék akció

Az Észak-Alföldi Környezetvédelmi Nonprofit Kft. és Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata 2020. január 6. és január 18. között szervezi meg a karácsonyfagyűjtő akciót. Azok, akik ez idő alatt beszállítják karácsonyfájukat a Korányi Frigyes utca 3., valamint a Kerék utca 1. szám alatti Hulladékudvarokba, sorsjegyet kapnak és részt vesznek a január 18-i sorsoláson.

Szombaton (január 18-án) 14 órakor kezdődik a sorsolás a Korányi Frigyes utca 3. sz. alatti Hulladékudvarban azok között, akik beszállították karácsonyfájukat a Korányi Frigyes utca 3., valamint a Kerék utca 1. szám alatti Hulladékudvarokba.

A karácsonyfáért sorsjegyet kaptak ajándékba, így egy sorsoláson vehetnek részt, ahol értékes ajándékokat nyerhetnek.

Aki eddig nem vitte be karácsonyfáját, még megteheti szombaton 14 óráig.

A Hulladékudvarok:

hétfőtől péntekig 7 órától 17 óráig,

szombaton 8 órától 14 óráig vannak nyitva,

vasárnap zárva tartanak.

A Korányi úti Hulladékudvar szerdai napokon meghosszabbított nyitva tartással 19 óráig tart nyitva.