Szombatig még szavazhat kedvencére a Városi séta! fotópályázatra érkezett alkotások közül

Augusztus 15-ig várjuk a szavazatokat, kedvelések formájában a Nyíregyháza MJV Facebook oldalon.

127 fotó érkezett a Városi séta! fotópályázatra, melynek keretein belül Nyíregyházán készült különleges eseményeket, elkapott pillanatokat, tereket, szobrokat, padokat, utcabútorokat, érdekes épületeket, építészeti különlegességeket, parkokat, játszótereket, utcákat, eldugott és nem eldugott városrészeket bemutató fotókat vártunk. A beérkezett pályaművek közül most a Nyíregyháza MJV Facebook oldalon kerül ki a 'győztes', azaz a legtöbb kedvelést összegyűjtő fotó. 

Szoros a mezőny, minden 'like' számít! 

A kedvelések száma folyamatosan nő a fotókon, a vezető helyen több mint ezer like-ot összegyűjtött fotó van jelenleg, szorosan mögötte pedig szintén ezer feletti kedveléssel rendelkező fénykép áll. A legtöbb szavazatot begyűjtő fotó beküldője 150 ezer forint értékű műszaki vásárlási utalványban részesül! Továbbá, a Város-Kép Nonprofit Kft. szakmai zsűrije által kiválasztott legjobb fénykép a RENOMÉ PRINT KFT. (4400 Nyíregyháza, Szent István u. 4.) felajánlásával 30 ezer Ft értékű vásárlási utalványt vihet haza!