Sóstói és sóstóhegyi lakosok tisztították meg a Csalogány utcai árkokat és az Állomás utca sóstóhegyi szakaszát

A Csalogány utcai árkoknál, az Állomás utca sóstóhegyi szakaszánál és a Róka dűlőn számolták fel az illegálisan lerakott szemétkupacokat a sóstói és sóstóhegyi lakosok.

Ágoston Ildikó önkormányzati képviselő a Beszéljünk Sóstó-Sóstóhegyről hivatalos Facebook-oldalon számolt be a sikeres akcióról.

– Sóstón és Sóstóhegyen lakó önkéntes Nők, édesanyák és egy szem férfi, Zoli, szemétszedés közben. Megtisztítottuk a Csalogány utcai árkokat, az Állomás utca sóstóhegyi szakaszát. Végül a Róka dűlőn számoltuk fel az illegálisan lerakott szemétkupacokat. Az összegyűjtött és bezsákolt hulladékot,valamint a kidobált bútorokat hétfőn a NYÍRVV segít elszállítani. Kedves Hölgytársaim! Hálásan köszönöm! – olvasható a bejegyzésben.