Simán nyert a NYÍKSE - Az NB-II-es kosárlabda együttes száz pont fölé jutott hazai pályán

Simán nyert a NYÍKSE - Az NB-II-es kosárlabda együttes száz pont fölé jutott hazai pályán

A kosárlabda NB-II-ben a Sunshine NYÍKSE hazai környezetben lépett pályára a tartalékosan felálló Kiskunfélegyháza ellen. Hamar elhúztak a hazaiak és negyedről negyedre növelték előnyüket, miközben minden negyedbe ugyanannyi pontot, mindössze 14-14-et kaptak. A lelkesen készülő fiatalok is páyára léphettek, hozzájárulva a csapat sikeréhez. A mérkőzés embere viszont egyértelműen az 53 IBM pontot elérő, 30 pontot dobó, 17 lepattanót szedő, 8 gólpaszt kiosztó Tisza Bálint volt. Kovács Tibor vezetőedző csapata legközelebb a DEAC II-vel játszik, az azt követő héten pedig az éllovas DEAC Campus Fesztivállal méri össze erejét.

Sunshine NYÍKSE - Kiskunfélegyháza 114-56 (28-14, 19-14, 33-14, 34-14)