Őszi Vigasság Mandán – Családi programok várták a résztvevőket

Őszi Vigasság Mandán – Családi programok várták a résztvevőket

Nagyon sikeres rendezvényt szervezett a Generációk Egyesülete Mandabokorban.

Igazi családi program várta a vendégeket. A gyerekek részére ugrálóvár, kézműves foglalkozás, csillámtetkó, arcfestés és cukorka ágyú segítette a szórakozást. Aki megéhezett nemcsak gulyáslevesre, de lapcsánkára is vendége volt a szervezőknek. A Nyíregyházi Alapellátás is segítette a rendezvény sikerét. A terület háziorvosa és szakasszisztense szűréseket végzett.

– A kulturális programokat a házigazdák kezdték, majd Kocsis Janika, modern tánc és Takács Nikolas követte. A napot a Tűz Virágok látványos műsora zárta. Köszönöm mindenkinek, aki hozzájárult a rendezvény sikeréhez – számolt be az Őszi Vigasságról Vassné Harman Gyöngyi, aki Vinnai Győzővel együtt nyitotta meg a rendezvényt szombaton Mandabokorban.

Kapcsolódó galéria

Őszi Vigasság Mandán