Olvasói fotók – Látványos viharfelhők kíséretében érkezett a délutáni eső Nyíregyházára
Olvasói fotó

Az országos záporok, zivatarok már a hajnali órákban elérték térségünket, délután látványos viharfelhők gomolyogtak a város felett.

Ezt örökítette meg szemfüles olvasónk is, mégpedig Nyíregyháza központjából. A belváros épületei felett egyszerre nyújtottak ijesztő és gyönyörű látványt, írta fényképéhez.


A következő napokban is számíthatunk hasonló felhősödésre, küldje el nekünk Ön is fotóját a honlap@nyiregyhaza.hu e-mail címre!

Az Országos Meteorológiai Szolgálat több járásra másodfokú riasztást adott ki felhőszakadás veszélye miatt, az érintett területen a következő órákban intenzív záporokból, zivatarokból rövid idő alatt 50 millimétert meghaladó csapadék hullhat. A jelzés szerint felhőszakadás-veszély miatt az ország keleti felében van érvényben másodfokú figyelmeztetés. Eszerint Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Pest megyében és Budapesten adhatják ki a másodfokú riasztást.