Olvasó vagyok! - Az Ünnepi Könyvhét nyíregyházi programsorozata minden korosztályt megszól

Olvasó vagyok! - Az Ünnepi Könyvhét nyíregyházi programsorozata minden korosztályt megszól
Olvasó vagyok! - Az Ünnepi Könyvhét nyíregyházi programsorozata minden korosztályt megszólít

Június 13. és 17. között 90. alkalommal rendezik meg az Ünnepi Könyvhetet, a kortárs magyar irodalom legnagyobb szabadtéri ünnepét. A Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár idén is gazdag programokat kínált és kínál a napokban a Váci Mihály Kulturális Központ előtti téren. A nyíregyházi könyvtár igazgatója, Tomasovszki Anita a Nyíregyházi Televízió műsorában mesélt arról, miért tartja kiemelten fontosnak a rendezvényt, és azt is elárulta, mit üzennek a rendezvény szervezői a jelmondattal: Olvasó vagyok! Részletek az Ünnepi Könyvhétről és a könyvtár nyári hasznos tudnivalóiról a Sziesztában!