Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft.: a Tisza-parti városban népszerűsítettük Nyíregyházát

A nyíregyházi TDM a város turisztikai attrakcióit népszerűsítette a 23. Szolnoki Utazás Kiállításon az elmúlt hétvégén.

– A város egyik legfrekventáltabb területén, az Aba-Novák Kulturális Központ előtti részen várták a látogatókat a turisztikai irodák és települések faházai.

A Hild János téren felállított színpadon folyamatos programkavalkád szórakoztatta a kiállításra kilátogatókat, valamint a díszvendég Noszvaj és a többi település helyi termékeiből is vásárolhattak. Bár az időjárás nem volt kegyes, ennek ellenére sokan felkeresték a nyíregyházi faházat. Szolnok meghatározó küldő desztináció városunk számára, kedvelik Nyíregyházát és a turisztikai attrakciókat.

Kevés olyan emberrel találkoztunk, aki még nem járt városunkban, de az újdonságokat mindenki örömmel fogadta, csakúgy, mint az eredetvédett pálinkákat – tájékoztatta szerkesztőségünket Furkóné Szabó Marianna a Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. ügyvezetője.