Nyíregyházán, az M3-as autópályán egy nyerges vontató szalagkorlátnak ütközött
Nyíregyházán, az M3-as autópályán egy nyerges vontató szalagkorlátnak ütközött

Nyíregyházán, az M3-as autópálya 231-es km szelvényénél egy Budapest irányába közlekedő, rakomány nélküli nyerges vontató defektet kapott és a belső – a sávokat elválasztó – szalagkorlátnak ütközött.

A kamion a szalagkorlátot átszakította és az autópálya Vásárosnamény felé vezető oldalán, az út melletti árokban állt meg. A pótkocsi teljes útzárat képezett. A tehergépjárműben csak a vezető utazott, aki sérülést nem szenvedett. A nyíregyházi hivatásos tűzoltók a jármű áramtalanítását követően a sérült szalagkorlátot roncsvágóval eltávolították.  A helyszínelés idejére a balesetben érintett pályaszakasz mindkét oldalát több órára lezárták.

katasztrofavedelem.hu