Mozaik Med Virtual Run 2021 – Itt a tavaszi forduló!

Mozaik Med Virtual Run 2021 – Itt a tavaszi forduló!

2021. május 1-jén 3. születésnapját ünnepli a nyíregyházi Mozaik Med Sportegyesület. 

A szülinapot összekötötte az egyesület egy egy hónapig tartó sporteseménnyel, a Mozaik Med Virtual Run 2021. tavaszi fordulójával. Az I. Nyíregyházi Futófesztivál szervezői a tavalyról 2021. augusztus 8-ra halasztott verseny szervezése közben látták, hogy a futók mennyire igénylik a versenyeket, ezért hogy senki ne maradjon verseny nélkül nyár végéig, egy virtuális futóversenyt szerveztek.

A nevezők 2021. május 1. és május 30. között teljesíthetik az általuk kiválasztott távot (1km, 5km, 10km, 21km), melynek teljesítés után egy igazán egyedi befutóérmet akaszthatnak majd nyakukba.

Emellett a nevezési díj egy részéből a Mozaik Med Sportegyesület szeretne hozzájárulni Nyíregyháza MJV polgármesterének faültetési kezdeményezéséhez is, amihez olyan helyszínt szeretnének találni, ahol sok futó is szívesen megfordul.

Nevezni 2021. május 1-től lehet a www.mozaikmed.hu/virtual oldalon.