Megnőtt a kereslet a családi házak iránt Nyíregyházán! A hirdetési árak nem változtak!

A koronavírus-világjárvány ellenére is élénk érdeklődés mutatkozik az ingatlanpiacon, az egyik nyíregyházi közvetítő iroda tapasztalata szerint a Jósavárosi és az Örökösföldi lakások a legkeresettebbek Nyíregyházán.

 

Az ingatlanok négyzetméter árai nem változtak jelentősen az előző félévhez képest a szabolcsi megyeszékhelyen- tájékoztatta szerkesztőségünket Sereginé Jánvári Enikő otthonszakértő, aki hozzátette, a társasházi lakások 250.000 – 400.000 Ft/nm ár között mozognak falazattól függően.

 

NAGYOBB AZ ALKU MÉRTÉKE

 

-A családi házak tekintetében megnőtt a kereslet, a lakások iránti kereslet némileg csökkent. A hirdetési árak nem változtak, viszont nagyobb az alku mértéke, tehát a vételárak valamivel alacsonyabbak, mint az  első félévben voltak. A mi irodánk tapasztalata alapján a Jósavárosi és az Örökösföldi lakások a legkeresettebbek. Családi házak esetén inkább a falusi csokkal érintett települések a kedveltebbek, ahol olcsóbb, de minőségben megfelelő ingatlanokat tudnak vásárolni ügyfeleink.