Megizzasztották őket az akadályok! Még az időjárás is kedvezett az extreme versenyzőknek!
Fotók: Trifonov Éva

Bár szinte egész héten esett az eső és a vastagabb kabátok is előkerültek, szombaton kisütött a nap és szinte verőfényes napsütésben vághattak neki a 7, valamint a 15 km-es távnak a II. Extreme Trail Akadályverseny indulói.

Nemcsak a feladatok, de az időjárás is megizzasztotta az Extreme Trail Akadályverseny indulóit Sóstón, ami immáron másodjára adott otthon ilyen megmérettetésnek. Tavaly  szeptember 21-én, idén pedig október 3-án lepték el Nyíregyháza szívét az extreme versenyzők.

A parkfürdőből indult a mezőny, és ide is érkezett vissza a tófürdő érintése után. A két felnőtt távon kívül korosztályos, valamint a mentálisan és testileg sérült gyerekeknek is szerveztek futamokat. A rajthoz állók ezúttal is egyedi fém emlékérmet, az eseményre készült emlékpólót, befutócsomagot és egy felejthetetlen élményt kaptak. 

Kapcsolódó galéria

Extreme Trail verseny 2020 ősz