Meghódították a dobogót az ikrek
A kabai birkózóversenyen a testvérpár mindkét tagja érmet szerzett.

Eseményekben gazdag hétvégén vannak túl a nyíregyházi utánpótlás birkózók. Szombaton Kabán a Nyírsport SE három sportolója lépett szőnyegre a XV. Agro Kaba Kupán, ahol 157 versenyző állt rajthoz. A Gyermek II. korcsoportban a Maros ikrek remekeltek: Martin két győzelemmel az aranyérem boldog tulajdonosa lett, míg István két győzelem és egy vesztes mérkőzés után a dobogó második fokára állhatott.

Ónodi Szabolcs a Serdülők 76 kilogrammos súlycsoportjában a döntőben kapott ki, így ő is a dobogó második fokára léphetett. Szabolcs másnap a Pilismaróton rendezett Országos Serdülő Kötöttfogású rangsor versenyen is szőnyegre lépett, Nagy Gergővel (+100 kg) és Paulik Tamással (63 kg) együtt. A korcsoportban 192 versenyző indult, volt olyan súlycsoport, például a 63 kilogramm (Paulik Tamás), ahol 28 versenyző mérlegelt. Gergő és Szabolcs a 8-as tábláig jutott, ahol a vígaszági bronzmérkőzéseket elveszítve az ötödik helyen végeztek. A hat hónapja birkózó Tamásnak nem sikerült a tizenhatos táblánál tovább jutnia.