Kincskeresés, vándormuzsika és mesemondás – A mai nap a ’48-as események szellemében telik a skanzenben
Fotó: Szarka Lajos

Tovább folytatódik az ünnepi rendezvénysorozat a Sóstói Múzeumfaluban,  ma többek között a ’48-as események szellemében vándormuzsikus és élőszavas mesemondó szórakoztatja majd a publikumot.

Március 12-én újra kinyitotta kapuit a Sóstói Múzeumfalu, s azonnal egy négynapos élményhétvégét szerveztek az érdeklődőknek. Március 13-án huszárokat láthattak a vendégek teljes pompájukban, és a Jármi portán Koszta Zoltán bőrműves új időszaki kiállítását nyitották meg. 

Ma, március 14-én a ’48-as események szellemében készülnek a skanzenben, ahol vándormuzsikus és élőszavas mesemondó szórakoztatja a publikumot. 

Március 15-én új időszaki viseletkiállítás nyílik, a nap során betyárok és szablyavívók mutatkoznak be.  

A jegyárak kedvezményesen 1.000 forintos felnőtt és 500 forintos diák/nyugdíjas áron válthatóak meg, 6 év alatt és 70 év felett a belépés ingyenes. Március 15-én pedig díjmentesen látogatható a Sóstói Múzeumfalu!