Karbantartások az Aquarius Élményfürdőben - Ekkor tart zárva

Karbantartások az  Aquarius Élményfürdőben - Ekkor tart zárva
Aquarius Élményfürdő

Tisztelt Vendégeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az Aquarius Élményfürdő, az Aquarius Fürdőgyógyászat gyógyvizes medencéi és a Hotel Fürdőház wellness részlege 2019. május 15-én és 16-án karbantartási munkálatok miatt zárva tartanak.

Aquarius Élményfürdő:
2019. május 15-én, 16-án ZÁRVA!
A fürdő újbóli megnyitásának időpontja: 2019. május 17, péntek, 10.00 óra.

Aquarius Fürdőgyógyászat: 
Az Aquarius fürdőgyógyászat gyógyvizes medencéi 2019. május 15-én, 16-án karbantartási munkálatok miatt nem üzemelnek, így a súlyfürdő, gyógyvizes gyógymedence fürdő és a víz alatti csoportos gyógytorna szolgáltatásaink az említett két napon nem lesznek elérhetőek. A fizikoterápiás eljárások, valamint a száraz gyógytorna kezelésfajták ezen időszak alatt is zavartalanul igénybe vehetők!
A medencék újbóli üzembe helyezésének időpontja: 2019. május 17.
Kérjük Önöket, hogy kezeléseiket ennek megfelelően legyenek kedvesek ütemezni.

Hotel Fürdőház***:
A Hotel Fürdőház*** wellness részlege 2019. május 15-én, 16-án karbantartási munkálatok miatt zárva tart!
A fürdőrészleg újbóli megnyitásának időpontja: 2019. május 17, péntek, 09.00 óra.

Az említett időszakban igénybe vehető fürdőnk:
Júlia Fürdő, 4400, Nyíregyháza, Malom u. 19.

Mindemellett tájékoztatjuk Önöket, hogy az Aquarius Élmény- és Parkfürdő 50 méteres uszodájának sátorfedése elbontásra kerül, így az uszoda 2019. május 06 – május 17 között zárva tart, a medence újbóli üzembe helyezésének időpontja: 2019. május 18, szombat. Kérjük Önöket, hogy belépőjegyeiket ennek figyelembe vétele mellett váltsák meg!

Köszönjük megértésüket, az esetleges kellemetlenségért elnézésüket kérjük!

 

Aquarius Thermal Spa Nyíregyháza