Ismét Nagy Táncválasztó lesz Nyíregyházán

Ismét Nagy Táncválasztó Nyíregyházán a Táncpedagógusok Országos Szövetsége és a RE-flex Moderntánc Stúdió közös szervezésében.

Kezdőtől a haladóig, 4 éves kortól 99 éves korig.

Minden ami a testnek jó, boldoggá és egészségessé tesz! 

Egy varázslatos nap, ahol 27 táncórán 14 nyíregyházi tánciskola pedagógusai adnak ízelítőt sok-sok táncstílusból:

Pajkossy Gabriella a Gabó Tánciskola vezetője: bachata, salsa 

Szabó Botond Petulante: capoeira

Laki-Veres Gabriella zumba oktató: zumba

Juhász Lászlóné Ria a Senior Örömtánc csoport vezetője: senior örömtánc

Deme Krisztina a Fix-Pont Balettiskola mestere: klasszikus balett

Laforestné Széles Erika a Fix-pont Balettiskola mestere: felnőtt balett

Kulcsné Nagy Marcsy a Street Dance School vezetője: hip-hop

Szabó Lilla a Szabolcsi Koncert Fúvószenekar Mazsorett Csoportjának vezetője: mazsorett

Makara Éva Dóra a FlowAerialDance tanára: légtánc

Nagy Annamária az Anima pilates és jóga stúdió vezetője: jóga és pilates

Varga Valéria a Kisvirágok Gimnasztika csoport vezetője:  ritmikus gimnasztika

Törökné Nagy Zsuzsa Aerobic oktató: aerobik

Szalanics Szabolcs az Y2K NYÍR1DANCINHÁZA tanára: hiphop

Rácz Erika a RE-flex Moderntánc Stúdió vezetője: moderntánc, esztétikus testképzés, anya-lánya tánc

Jelentkezés az alábbi linken keresztül:

https://forms.gle/rpG6tftr57jcbeQ28

A Táncpedagógusok Országos Szövetsége szervezésében negyedik alkalommal rendezik meg szeptember 25-én, vasárnap a Nagy Táncválasztót. Idén 12 városban – Debrecenben, Győrben, Kecskeméten, Kőszegen, Miskolcon, Nyíregyházán, Pécsett, Szegeden, Budapesten, Szekszárdon, Sopronban és Székesfehérváron – várják majd a szervezők az érdeklődőket, akik az egész napos program során ingyenes táncórákon, kerekasztal beszélgetéseken, táncfilm vetítéseken és táncelőadásokon is részt vehetnek.

A „Válaszd a táncot! Válassz egy táncot!" szlogennel meghirdetett ingyenes program célja, hogy az ingyenes táncórákkal elérhetővé tegye gyermek, junior, ifjúsági, felnőtt és senior korosztályok számára a választás lehetőségét. A különféle táncműfajok megismertetésen túl a szervezők fontos célja, hogy minél szélesebb körben népszerűsítsék a táncot. Hiszen a tánc mindenkinek elérhető közösségi élmény, nem csak azért fontos, mert fejleszti az emberi testet, az izomzatot, hanem olyan örömforrást is jelent, amely felszabadítja és gazdagítja a személyiséget.

2019-ben a Tánc Világnapja (április 29.) alkalmából hagyományteremtő szándékkal és rendkívüli sikerrel rendezték meg az első NAGY TÁNCVÁLASZTÓ workshop-ot, amely az elmúlt években tovább folytatta diadalútját és átszelve szinte az egész országot mára több ezres közösséggé vált.  A Nagy Táncválasztón ingyenes workshopok, nyilvános táncórák és közel száz amatőr tánciskola, táncműhely és táncpedagógus várja majd az érdeklődőket. A meghirdetett órákra előzetes regisztráció szükséges. A regisztrációról és a helyszínekről a www.tancpedagogusok.hu oldalon található bővebb információ.