Ismét lesz Helló Nyíregyháza!

Kilencedik alkalommal szervezi meg a város a HELLÓ Nyíregyháza elnevezésű, szezonnyitó, tavaszköszöntő rendezvényt április 22-én. Vidám rendezvénnyel köszöntik a tavaszt Nyíregyházán, ahová minden családot szeretettel várnak.  Az eseménynek a város főtere, a Kossuth tér ad otthont, melynek szerteágazó utcáin tematikus programokkal várják majd a kicsiket és nagyokat. Ilyen lesz például a Tavasz-, Kölyök- Ifjúság- és Mosoly utczák vagy a Civil Sziget, ahol a helyi civil fórum tagjai mutatkozhatnak be. A korábbi évekhez hasonlóan kísérőprogramok is színesítik az egész napos rendezvényt. Könyvtári olvasó tér nyílik a szabadban, valamint vásári forgatag, színpadi produkciók várják a látogatókat, a gyerekeket pedig csillámtetoválással, arcfestéssel szórakoztatják. A részletekről Dr. Ulrich Attila alpolgármester beszélt a Sziesztában.